Po lawinie wiadomości związanych o „Black Adamie”, nieco ucichło na ten temat. Teraz dowiedzieliśmy się, iż gwiazda Netflixa, czyli Noah Centineo, znany z m.in. „Sierra Burgess jest przegrywem”, lub ostatnich „Aniołków Charliego”, został obsadzony do jednej z ról w nadchodzącej produkcji DC!

Noah wcielić ma się w jednego z członków JSA, czyli Atom Smashera, którego możecie kojarzyć z serialu „The Flash”, gdzie zaliczył gościnny występ, jednakże pełnił on tam rolę nie bohatera, a złoczyńcy. Heros ten potrafi manipulować swoim rozmiarem oraz siłą. Nie jest to zbyt popularna postać, także ciężko czegokolwiek się spodziewać.

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, iż w filmie pojawią się członkowie wyżej wymienionej grupy superbohaterów, jednakże nie wiemy dokładnie jaką rolę tam odegrają. Podobno w filmie ma zabraknąć Shazama, ale przypominam, iż on także zasilał szeregi Justice League of America, także nigdy nie mówmy nigdy.

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne informacje, miejmy nadzieję, że już nieco bardziej konkretne. Samemu Centineo talentu nie brak, także powinien sprawdzić się on w tej roli.

Premiera „Black Adam” planowana jest na 22 Grudnia 2021 roku.