PODZIEL SIĘ

Reżyser filmu “No Time to Die” potwierdza, że ostatni film z Danielem Craigiem w roli Agenta 007 został ukończony i czeka na swoją premierę.

Pierwotnie premiera filmu miała nastąpić w tym miesiącu. Jednak ze względu na światową epidemię koronawirusa producenci zdecydowali się na opóźnienie premiery. Nowy James Bond był jednym z pierwszych filmów, które zostały przesunięte. Nowa premiera przypada na listopad 2020.

Przed oficjalnym potwierdzeniem nowego terminu słyszeliśmy pogłoski, że przesunięcie spowodowane jest poprawkami filmu oraz, że czas, który mają do dyspozycji producenci może posłużyć do dokręcenia małych szczegółów. Jednak wedle zapewnień twórców, film jest kompletny i nie wymaga nakładu większej ilości pracy. W odpowiedzi na pytanie fana reżyser Cary’ego Fukunagi na twitterze odpisał: “Długopisy odłożone, produkcja zakończona – to okno zamknęliśmy, całe szczęście jeszcze przed pandemią.”

Tym samym otrzymaliśmy potwierdzenie, że film jest gotowy i czeka na premierę. Ostatni “James Bond” z Craigiem w kinach już tej jesieni.