PODZIEL SIĘ

Smutne wieści napłynęły wczoraj wieczorem z USA. Media podały informację o nagłej śmierci 16 letniego Logana Williamsa, który wcielał się w rolę młodego Barry’ego Allena w serialu The Flash!

Logan Williams zmarł nagle w czwartek 2 kwietnia. Informację potwierdziła dla portalu The Tri-City News jego matka, Marlyse Williams. Powiedziała również, że jest bardzo załamana z powodu śmierci swojego syna, co nie jest łatwe przy okolicznościach kwarantanny z powodu epidemii kwarantanny. Aktora powiedziała: Nie jestem w stanie przytulić rodziców, którzy stracili jedynego wnuka. To trudne.

Williams był początkującym mniej znanym aktorem. Wstąpił m.in. jako młody Barry w “The Flash”, Miles w “Głosie serca” i Max w “Nie z tego świata”. Uczęszczał do prywatnej szkoły i jak sam mówił, uwielbiał spędzać czas z przyjaciółmi, jeździć na deskorolce, grać w piłkę nożną i słuchać muzykę.

Przyczyna śmierci nie jest znana, jednakże prawdopodobnie nie jest to spowodowane chorobą Covid-19.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Logana pożegnali również jego starsi koledzy z The Flash, których możemy oglądać na bieżąco w naszym ulubionym serialu.