PODZIEL SIĘ

Aktorka Florence Pugh, która zagra siostrę Natashy Romanoff, czyli Yelenę Belovę, przeżywa ostatnio niezbyt ciekawe chwile, ponieważ internauci mocno ją prześladują, zostawiając niepochlebne komentarze na jej instagramie!

Sytuacja prześladowań zaczęła się od chwili, gdy w poniedziałek przyszła Black Widow opublikowała zdjęcie swojego chłopaka – Zacka Braffa i ich wspólnego psa. Niestety nie ma już tych komentarzy, więc ciężko powiedzieć, do czego odnosili się ludzie, ale znajdowało się tam naprawdę mnóstwo negatywnych komentarzy wobec Florence i jej chłopaka, dlatego też aktorka postanowiła zablokować możliwość komentowania.

Aktorka nagrała również ciekawy filmik, w którym wypowiada się na temat cyberprzemocy i braku tolerancji wobec takiego zachowania osób postronnych.

„Nie zezwalam na takie zachowanie na moim profilu. Denerwuje mnie to. Zasmuca mnie to, że w tym czasie, kiedy naprawdę wszyscy musimy być razem, musimy się wspierać, musimy się kochać – świat cierpi. Świat umiera, a kilku z was zdecydowało się zastraszyć nas bez powodu.” – powiedziała aktorka.

Pełne wideo Florence Pugh możesz zobaczyć poniżej: