Już niedługo na stacji The CW powrócą seriale sygnowane logiem DC Comics, a w tym drugi sezon „Batwoman”, w której główną rolę po Ruby Rose przejmie Javicia Leslie. Do tej pory nie było wiadome, w jaki sposób zostanie wyjaśniony wątek Kate, jednakże opis premierowego odcinka nieco rozjaśnia ten temat.

Stacja The CW wydała oficjalny opis premierowego epizodu drugiego sezonu serialu „Batwoman” i opublikowała kolejny plakat promujący show.

Przyjaciele i rodzina Kate nadal mają nadzieję na odnalezienie jej. 25-letnia bezdomna o imieniu Ryan Wilder (Javicia Leslie) natrafia na kostium Kate. Nie chcąc być już ofiarą, przywdziewa strój i wkracza na ulice Gotham, by wyeliminować członków nowego gangu zwanego False Face Society. Tymczasem Jacob Kane (Dougray Scott) i Luke Fox (Camrus Johns) rozpoczynają poszukiwania Kate, Mary Hamilton (Nicole Kang) boryka się z utratą kolejnego członka rodziny, Sophie Moore (Meagan Tandy) zmaga się z tym, czego nie powiedziała swojej pierwszej miłości, a Alice (Rachel Skarsten) jest wściekła, że ktoś dorwał Kate, zanim zdążyła się na niej zemścić. W międzyczasie „Bruce Wayne” (gościnnie Warren Christie) powraca pod pretekstem poszukiwania kuzynki, ale prawda jest taka, że chce odzyskać swój strój, co doprowadza do starcia pomiędzy „Batwoman” i „Bruce’em”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Javicia Leslie (@javicia)

Drugi sezon „Batwoman” zadebiutuje 17 stycznia 2021 roku na kanale The CW.