Metro Redux wkrótce trafi na konsolę Nintendo Switch!

Z rosyjską wizją apokalipsy zmierzysz się już pod koniec lutego 2020…

Kliknij w obrazek, aby obejrzeć zwiastun gry

Światowy wydawca Deep Silver razem ze studiem 4A Games z dumą ogłaszają, że Metro Redux, najpełniejsze wydanie dwóch pierwszych gier z serii, zawierające najlepsze wersje Metro 2033 i Metro: Last Light pojawi się na konsoli Nintendo Switch już 28 lutego 2020 roku.

Wyprodukowany samodzielnie przez 4A Games i zawierający dwie kompletne kampanie fabularne port Metro Redux pozwoli graczom zanurzyć się w jednym z najbardziej klimatycznych światów w historii gier wideo, teraz po raz pierwszy na konsoli Nintendo.

Ponadto, Metro Redux na Nintendo Switch zawiera wszystkie wcześniej wydane dodatki DLC do drugiej gry z serii, Metro: Last Light, oferujące 10 godzin dodatkowej rozgrywki. Gracze będą też tym razem mogli zwiedzać moskiewskie metro w jednym z dwóch trybów. “Przetrwanie” będzie doświadczeniem w stylu survival horroru, natomiast “Spartanin” pozwoli na większą koncentrację na walce.

Zamów przed premierą, aby otrzymać ekskluzywną Skrzynię strażnika!

Co ważne dla wielu fanów konsoli Nintendo Switch, obie gry oraz dodatki DLC składające się na Metro Redux zostaną zawarte na 16GB kartridżu, bez konieczności dodatkowego pobierania zawartości w dniu premiery.

Ponadto gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe w sieci EmpikMedia Expert lub RTV Euro AGD otrzymają dodatkowo ekskluzywną Skrzynię Strażnika, zawierającą zestaw przypinek, etui na pudełko, dwustronną okładkę gry, cztery dwustronne litografie oraz dwustronny plakat formatu A2.

Gra Metro Redux ukaże się na konsolę Nintendo Switch już 28 lutego 2020 w polskiej (napisy), angielskiej i rosyjskiej wersji językowej. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie gry.

Informacje o grze:

Tytuł: Metro Redux, Developer: 4A Games, Platformy: Switch,

Premiera: 28.02.2020, PEGI: 18, Wersja językowa: polska (napisy), angielska i rosyjska, WWW: MetroTheGame.com