Matt Ryan, gwiazda Legends of Tomorrow, otworzył się szerzej na temat seksualności Johna Constantine’a i nazwał ją bi-specjalnością.

Matt Ryan oczywiście wcielił się w Johna Constantine’a w serialu stacji NBC pt.  Constantine. Show zostało niestety odwołane po pierwszym sezonie, ale Matt Ryan powtarzał rolę w różnych filmach animowanych DC, np. Justice League Dark i występował gościnnie w programach Arrowverse CW, takich jak Arrow, zanim został stałym członkiem obsady Legends of Tomorrow.

Ostatnio Matt Ryan powtórzył rolę w filmie animowanym DC, Justice League Dark: Apokolips War, który zawierał dość interesującą scenę dotyczącą Johna Constantine’a.

W filmie Constantine jest z Raven, kiedy oboje wpadają na Harley Quinn i King Sharka,
Constantine wpada w panikę, gdy zdaje sobie sprawę, że wpadł na swojego ex partnera.
Raven oczywiście z założenia wyszła, że osobą, o której wspomina czarnoksiężnik, jest Harley Quinn, zanim Constantine poprawi ją, mówiąc, że to King Shark, co jest powodem zamieszania i niepokoju dziewczyny.

Podczas rozmowy z CBR.com Matt Ryan mówił o wyjątkowej seksualności Johna:
„Zatem w legendach jest on oczywiście biseksualny, a wraz z King Sharkiem, on jest, bez dwóch zdań “Bi-specjalny”. Tak więc Constantine jest najbardziej otwartą i wyzwoloną osobą na naszej planecie. Nie znam logistyki tego, jak to działa, ale po prostu nie narzekałem, kiedy to czytałem. Pomyślałem: „Och, to wspaniałe!”

Czy jesteś zaskoczony, że Constantine byłby skłonny uprawiać seks z kimś takim jak King Shark? Daj nam znać, co myślisz w komentarzu!