Marvel Studios w końcu wytłumaczyło tytuł nowego filmu i zaktualizowało logo. Czy to oznacza, że dostaniemy również oficjalny zwiastun?

W środę rano, Eternals Marvela w końcu zaktualizowało swój tytuł, odpowiadając przy tym na pytania czy ‘The’ jest częścią nazwy. Krótka odpowiedź: Nie, nie jest!

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej Marvela, zostało zaktualizowane logo dla Eternals. Na pierwszy rzut oka logo wydaje się takie samo, jakie było wcześniej, z charakterystycznym znakiem Marvel Studios nad tytułem filmu, jednak został zmieniony jego początek. Nie jest to jednak nietypowe, gdyż filmy przygotowują się do okien promocyjnych na Comic-Con w San Diego, gdzie najczęściej jest ogłaszany tytuł i logo. W niektórych przypadkach ewoluują one, gdy produkcja zbliża się coraz bliżej do premiery. Mając już tytuł i logo, samo narzuca się pytanie: Kiedy będzie oficjalny zwiastun?

Zwiastun Eternals ukazał się w Brazil na CCXP pod koniec 2019 roku. Jak wciąż utrzymuje Disney, premiera filmu ma odbyć się za niecałe sześć miesięcy. Jest to idealny moment na wypuszczenie zwiastunu. Jednak gdyby produkcja nie została przesunięta z listopada, trailer ukazałby się już w kwietniu lub maju, odpowiednio siedem miesięcy przed jego premierą.

Poniżej pokazujemy zmiany w logo Eternals.

Obsada Marvel’a jak zwykle nie zadziwia swoim wysokim poziomem. W Eternals zagarają Richard Madden jako potężny Ikaris, Gemma Chan jako empatyczna Sersi, Kumail Nanjiani jako obdarzony kosmicznymi mocami Kingo, Lauren Ridloff jako niesamowicie szybka Makkari, Brian Tyree Henry jako niezwykle inteligentny wynalazca Phastos, Salma Hayek jako roztropny lider Ajak, Lia McHugh jako wiecznie młoda Sprite, Don Lee w roli niezrównanego Gilgamesha, Barry Keoghan jako nadludzki Druig oraz Angelina Jolie, która wcieli się w niepohamowaną wojowniczkę Thenę. Do obsady dołączy również Kit Harrington w roli Dane Whitman aka Black Knight.

Niektórymi filmami Marvel’a będziemy mogli cieszyć się już za niedługo – Black Widow wychodzi 6 listopada, za to reszta pojawi się dopiero w następnych latach. Na Eternals musimy czekać do 12 lutego 2021, na Shang-Chi i Legend of the Ten Rings do 5 maja, a na Spider-Mana: Homecoming do 17 grudnia tego samego roku. W 2022 pojawią się Thor: Love and Thunder (11 lutego), Doctor Strange in the Multiverse of Madness (25 marca), Blakc Panther 2 (6 maj) oraz Captain Marvel 2 (8 lipca). Oprócz tego, Dinsey przygotowuje również takie produkcje jak The Falcon and The Winter Soldier, WandVision, Loki, What If..?, Hawkeye, Ms. Marvel, She-Hulk, a także Moon Knight.