Po pięciu miesiącach od zamknięcia całego Hollywood wydaje się, że Marvel Studios przygotowuje się do powrotu i startu co najmniej trzech produkcji, które zostały opóźnione w nieskończoność z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Wcześniej w tym miesiącu pojawiły się wiadomości, że wkrótce wznowiona zostanie produkcja w Australii filmu Shang-Chi, a także pojawiło się więcej dowodów sugerujących podobne posunięcia zarówno dla seriali WandaVision oraz The Falcon i The Winter Soldier.

Portal Murphy’s Multiverse odkrył dowody na to, że kaskaderowie wracają na plan zdjęciowy WandaVision, aby rozpocząć przygotowania do wznowienia produkcji pewnych dokrętek. Chociaż obsada i ekipa zorganizowali imprezę pożegnalną na początku tego roku, to wydaje się, że zostało jeszcze kilka tygodni pracy, zanim wszystko zostanie całkowicie oddane do postprodukcji.

Następny jest serial The Falcon and The Winter Soldier, który był kręcony w Pradze, kiedy wszystko zostało zamknięte. Chociaż nie oczekuje się, że serial wróci do Pragi, otrzymał już zielone światło od czeskiego rządu, aby to zrobić, to w tym momencie oczekuje się, że serial zakończy produkcję w Atlancie w Pinewood Studios.

Wydaję się również, że pod koniec września swoją produkcję w Australii rozpocznie film Spider-Man 3 i prawdopodobnie tuż za nim Thor: Love and Thunder. Ale o tym będziemy Was informować na bieżąco!