Aktor MCU ostatnio opublikował swój pomysł na to, jak mógłby wyglądać solowy film o Hulku.

Jednym z największych dodatków do Marvel Cinematic Universe była wersja Hulka Marka Ruffalo, ale zajęło to trochę czasu, aby uzyskać doskonałą obsadę zielonego potwora. Chociaż jego film został ostatecznie odsunięty na bok i spotkał się z dużym zaprzeczeniem przez fanów, gdzie pierwszym Hulkiem MCU był Edward Norton. Film, który pojawił się dopiero w 2008 roku jako The Incredible Hulk, nie on był wielkim sukcesem według opinii krytyków ani komercyjnym, zwłaszcza w porównaniu z Iron Manem, który również trafił do kin w tym samym roku. Stanowisko Hulka w opiniach fanów i krytyków zmieniło się na lepsze, gdy Ruffalo zagrał zielonego stwora w 2012 r. w filmie Avengers.

I chociaż Hulk Marka Ruffalo stał się ulubieńcem fanów i pojawił się w wielu filmach MCU, postać zawsze była postacią poboczną, co wyraźnie było widać w Thor: Ragnarok. Nie wiadomo, kiedy Ruffalo powróci do tej postaci, ale nominowany do Oscara aktor ujawnił portalowi Variety, że ma pomysł na solowy film Hulka, który jest równie zabawny, jak ujmujący.

„Istnieje pomysł, który moim zdaniem może być naprawdę interesujący. Nigdy tak naprawdę nie śledziliśmy jego życia. Zawsze jest trochę z boku. Interesujące byłoby wypełnienie wszystkich pustych luk na temat tego, co przydarzyło mu się między tymi wszystkimi filmami ”.

Jeden z największych (i szczerze mówiąc, jeden z niewielu) zarzutów, które otrzymał film Avengers: Koniec gry, było to, że z niespokojnego Bruce’a Bannera, który nie mógł nawet zmienić się w Hulka w Wojnie bez granic, jakoś magicznie stał się profesorem Hulkiem poza ekranem. Widzów okradziono z oglądania ewolucji Hulka, ponieważ losowo zyskuje i traci umiejętności bez naszego udziału. Widok wszystkich wypełnionych luk z pewnością stworzyłby fantastyczny film lub serial Hulka, ponieważ zwiększyłby wagę postaci, a także dałby Ruffalo okazję do zakotwiczenia projektu. Marvel jest w punkcie, w którym wszystko, co tworzą jest hitem,  a na pewno taki projekt naprawdę urozmaiciłby wszystko co jest związane z Hulkiem!

A wy chcielibyście solowy film o Hulku?