O to i są! Najnowsze zdjęcia z nadchodzącego piątego sezonu Lucyfera!

Jak już pewnie większość osób wie to w 5. sezonie “Lucyfera” znaleziono czas na czarno-biały odcinek, który będzie się dziać w mrocznych latach 40. XX wieku. Serwis Entertainment Weekly opublikował nowe zdjęcia z planu i ujawnił kilka szczegółów dotyczące tego odcinka

Epizod utrzymany jest w klimacie kina noir i opowie o tym, co stało się, gdy tytułowy bohater odwiedził Los Angeles w latach 40. XX wieku i zanurzył się w przeszłości Maze.

“Tom Ellis jest stworzony do tego klimatu. Jest trochę takim Carym Grantem. Myślę, że zawsze było to wpisane w postać Lucyfera, [ta] stara szkoła, przywodząca na myśl ekstrawagancję i elegancję starego Hollywood i po prostu noir. – tłumaczy Joe Henderson.”

Wiadomo także, że Lauren German wcieli się w tym odcinku w mężczyznę tak samo jak Aimee Garcia. Na zdjęciach można nawet zauważyć Aimee  z wąsami. Lesley-Ann Brandt będzie gwiazdą tego odcinka, widzowie dowiedzą się więcej o przeszłości Maze, a aktorka będzie miała okazję popisać się swoim wokalnym talentem.