Czy Lucyfer jeszcze kiedykolwiek pocałuje Chloe? Przekonajcie się sami czytając poniższy artykuł

Ildy Modrovich, będąca producentem nowego sezonu Lucyfera, doprowadziła już fanów do czystego szaleństwa poprzez swoją złośliwość. Produkcja najnowszych diabelskich odcinków jest obecnie opóźniona z powodu pandemii koronawirusa panującej na całym świecie. Użytkownicy zaczęli  bombardować Ildy na twitterze różnorodnymi pytaniami o romanse popularnej pary w nadchodzącym sezonie serialu.

Pewna osoba zapytała: „Ildy, mogłabyś opisać jakąkolwiek scenę Deckerstar z s5 trzema emotkami?”. Trzymając się  tych zasad, Modrovich odpowiedziała emotkami klucza, pięści i pocałunku, tylko co one reprezentują? Cóż, według jednego fana odpisującego na ten post, może to oznaczać: „Otwiera drzwi do nieba, a następnie Chloe uderza Boga, po tym co on zrobił Lucyferowi, i wspólnie się całują”.

Tymczasem inny fan serialu przedstawił, swoją interpretację wyjaśniając: „Wszyscy mówią, że to Lucyfer ratuje Chloe przed czymś, ale co jeśli to Chloe ratuje Lucyfera? „Wymyśla sposób na zamknięcie piekła raz na zawsze, po czym walczy z bandą demonów i ciągnie go z powrotem do jego penthouse’u na nagą przytulankę. Możliwe jet też, że najpierw uderzy go pięścią w twarz”.

A wy jak interpretujecie wiadomość od Ildy?