PODZIEL SIĘ

Fani Boga podstępu mają co świętować! Pierwszy sezon serialu Loki z Tomem Hiddelstonem w roli głównej nie miał nawet swojej premiery, a już krążą plotki o prawdopodobieństwie powstania drugiego sezonu.

Na razie nie jest to nic pewnego, ale w wywiadzie z Variety Clark Gregg (Phil Coulson) powiedział o tym jak zazdrości Tomowi Hiddelstonowi wysokiego budżetu i możliwości technicznych rodem z filmów Marvela.

„Skłamałbym, gdybym nie powiedział, że byłoby to interesujące, rozpocząć projekt od nowa. Robienie dziesięciu lub dwunastu odcinków, w sposób w jaki Tom Hiddelston powiedział mi, że robi to [przy Lokim] z takim budżetem i filmowym zespołem produkcyjnym Marvela” – powiedział aktor najbardziej znany ze swojej roli w serialu Agents of S.H.I.E.L.D.”

Biorąc pod uwagę wypowiedź Gregga i fakt jaką popularną postacią jest Loki wniosek wydaje się jasny, jednak sam Marvel nie odniósł się jeszcze do tej informacji, a my możemy jedynie trzymać kciuki, że Tom Hiddelston nie zniknie za szybko z naszych ekranów.

Premiera serialu planowana jest na rok 2021 na platformie Disney+.