Aktorka Lisseth Chavez znana ostatnio z serialu Chicago PD przenosi się do produkcji szóstego sezonu Legends of Tomorrow!

Podczas ostatniego wydarzenia DC Fandome ujawniono kolejne ciekawe wiadomości. Stacja The CW poinformowała o poszerzeniu obsady szóstego sezonu Legends of Tomorrow o aktorkę Lisseth Chavez!

Aktorka wcieli się w rolę Esperanzy „Spooner” Cruz i odegra wyjątkową rolę w nowej walce zespołu z kosmitami. W sieci pojawiły się informacje, iż ma ona opuścić serial Chicago PD na rzecz Legends of Tomorrow, ale raczej jest to wątpliwe, ponieważ obie produkcje nie wadzą sobie nawzajem.

Esperanza “Spooner” Cruz żyje własnym życiem, opracowując genialną technologię do wykrywania i obrony przed kosmitami. I chociaż niektórzy mogą nazwać ją paranoiczką, to ona nazywa to przygotowaniem do walki. Spooner, która przeżyła spotkanie z kosmitami z dzieciństwa, wierzy teraz, że potrafi komunikować się z nimi telepatycznie – co czyni ją idealnym rekrutem dla załogi Waveridera, którzy w szóstym sezonie będą polować na istoty pozaziemskie, które zostały wysiedlone na przestrzeni dziejów.