SAN DIEGO, CA - JULY 22: Lindsey Morgan at Entertainment Weekly's annual Comic-Con party in celebration of Comic-Con 2017 at Float at Hard Rock Hotel San Diego on July 22, 2017 in San Diego, California. (Photo by Mike Coppola/Getty Images for Entertainment Weekly)

Ulubienica fanów serialu The 100 oficjalnie dołączy do obsady rebootu serialu o Strażniku Texasu, pt. “Walker Texas Ranger”, gdzie główną rolę zagra Jared Padalecki!

Serial ten będzie w ramówce stacji The CW jesienią 2020 r., a wiadomość o angażu dla Lindsey Morgan musiało ją naprawdę zachwycić, ponieważ serial The 100 po 7 sezonach doczeka się swojego wielkiego finału.

Aktorka wcieli się w postać o imieniu Micki, nowej partnerki Walkera (Padalecki). Zgodnie z opisem postaci (podanym przez portal Variety), Micki została urodzona i wychowana w San Antonio, a jej zaletami jest spostrzegawczość i skupienie. Rodzina Micki mieszka w Teksasie. Dzięki doświadczeniu zarówno w wojsku, jak i organach ścigania, Micki na własnej skórze przekonała się, jak to jest być dyskryminowanym ze względu na płeć. Micki będzie jedną z pierwszych kobiet w historii serialowego świata Texas Rangers!