PODZIEL SIĘ

Aktor wcielający się w postać Monitora dostaje wiele wiadomości, w których obarcza się go za śmierć Olivera Queena w Arrowverse.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Od zakończenia crossoveru minęło trochę czasu i wydawać by się mogło, że emocje już opadły. Wygląda jednak na to, że wielu fanów nadal przeżywa akcję Kryzysu. LaMonica Garret dostaje masę nieprzyjemnych wiadomości, w których obwinia się go o śmierć Arrowa. Oliver Queen zawarł pakt z Monitorem, aby ten oszczędził Flasha i Supergirl. Oliver wiedział, że zginie w nadchodzącym Kryzysie.

Teraz, kiedy Stephen Amell zniknął z Arrowverse, LaMonica Garret dostaje wiele wiadomości oskarżających go o przyczynienie się do śmierci Arrowa. Aktor postanowił się podzielić jedną z takich wiadomości na Twitterze.

 

Może się to wydawać śmieszne, jednak aktorzy niemalże bez przerwy zmagają się z hejtem ze strony fanów. Często muszą odpowiadać za rzeczy, z którymi nie mają absolutnie nic wspólnego. Zapewne niedługo emocje związane z “Kryzysem” opadną i LaMonica Garrett przestanie otrzymywać tego typu wiadomości.