PODZIEL SIĘ

Popularne grupy The JSA i Injustice Society zostały zapowiedziane w pierwszych trzech odcinkach Stargirl.

Stargirl to kolejny serial od DC, na który czekamy z niecierpliwością. Wiemy, że JSA odegra ważną rolę w serialu od kiedy ogłoszono, że w serialu pojawi się Starman, który jest bardzo znanym członkiem owego zespołu. Wypuszczone zostały streszczenia trzech pierwszych odcinków Stargirl i nie zapowiadają jedynie JSA, ale także Injustice Society!

Injustice Society to grupa złożona z takich superzłoczyńców jak Vandal Savage, Thinker i inni. Zapowiedź drugiego odcinka najprawdopodobniej odnosi się do Sportsmastera z Injustice Society, którego widzieliśmy w zwiastunie Stargirl. Jednakże w trakcie sezonów może pojawić się więcej członków z JSA i Injustice Society! Sprawdźcie zapowiedzi odcinków poniżej:

“Stargirl”: W premierowym odcinku serii pozornie perfekcyjne życie Courtney w Los Angeles zmienia się wraz z przeprowadzką do Blue Valley w Nebrasce z matką Barbarą, ojczymem Patem, bratem przyrodnim Mike’em. Z trudem przystosowuje się do nowej szkoły średniej i życia w nowym mieście. Ale kiedy Courtney odkrywa, że Pat ukrywa wielką tajemnicę o swojej przeszłości, staje się nieoczekiwaną inspiracją dla nowego pokolenia superbohaterów.

“S.T.R.I.P.E.”: Po nieoczekiwanym starciu Courtney z członkiem Injustice Society of America, Pat ujawnia prawdę o ich historii. Tymczasem Barbara, które nie wie o sekrecie między nimi jest podekscytowana, gdy widzi, jak Courtney próbuje dogadać się z Patem. Wreszcie, rzeczy nabierają niebezpiecznego zwrotu podczas nocy otwartej w liceum Blue Valley, kiedy Courtney staje się celem niebezpiecznego wroga.

“Icicle”: Po niebezpiecznym starciu z członkiem Injustice Society of America, Pat ostrzega Courtney, aby wycofała się z prób walki z nimi. Ale kiedy trafia na coś, w co wierzy, że jest wiadomością od jednego z nich, zachęca Pata do pomocy. Tymczasem Barbara robi postępy w pracy, co robi wrażenie na jej nowym szefie, Jordanie Mahkencie.