PODZIEL SIĘ

Aktor John Turturo w ostatnim wywiadzie opowiedział o swojej roli Carmine Falcone w nadchodzącym filmie “The Batman”, jak i również wyjawił swojego ulubionego bohatera.

Na tę chwilę nie wiele wiemy o nadchodzącym filmie “The Batman” zwłaszcza, że ostatnio wstrzymana została jego produkcja ze względu na epidemię koronawirusa. Jednakże jedno jest pewne, czyli na czym dokładnie została oparta fabuła filmu, a mowa o dwóch komiksach Batmana, takich jak Year One i The Long Halloween, gdzie w obu kluczową rolę odgrywał Carmine Falcone!

W filmie o Batmanie reżyserii Matta Reevesa, w rolę Falcone’a wcieli się aktor John Turturro, który podczas rozmowy z portalem Inquirer po raz pierwszy opowiedział  o byciu częścią Batmana.

„Gram złego faceta. Uwielbiałem Batmana, ale naprawdę jestem fanem Zorro (śmiech). Więc nie ma Batmana bez Zorro. Kiedy miałem 5 lat, myślałem, że jestem Zorro z mieczem. Miałem patyk, którym cały czas uderzałem ojca. Potem, kiedy „Batman” pojawił się w telewizji, był to duży dreszczyk emocji. Przeczytałem niektóre komiksy. Moi synowie zawsze czytają komiksy DC. Grałem z nimi przez lata. Lubię reżysera Matta Reevesa. To ciekawa obsada”.

Niestety sam aktor nie opowiedział zbyt wiele o swojej roli, być może nawet jeszcze nie miał okazji pojawić się na planie filmowym, ale tak naprawdę bardzo nas ciekawi jak on sam wypadnie w roli szefa dużej mafii z Gotham.