Dawno nic nie było o Arrowverse, aż do dzisiaj, gdy nagle w sieci pojawiły się wieści o powrocie aktora Davida Ramseya do stacji The CW w nowej tajemniczej roli!

Oczywiście aktor ponownie będzie wcielał się w postać Johna Diggle jak to już robił od ponad ośmiu lat, jednakże nie już jako przyjaciel i pomocnik Green Arrowa, tylko w całkiem nowej roli, o której nie mówi się wiele!

Portal Deadline donosi, że David Ramsey podpisał kontrakt, aby powtórzyć swoją rolę Johna Diggle’a w czterech serialach Arrowverse: Superman i Lois, Supergirl, The Flash i Batwoman. Oprócz tego Ramsey zagra tajemniczą postać w Legends Of Tomorrow, a informacja o roli jest trzymana w tajemnicy.

John Diggle zakończył swoją obecność w Arrowverse ostatnim odcinkiem ósmego sezonu serialu “Arrow”. Odcinek zakończył się przenosinami Johna do Metropolis po otrzymaniu czegoś, co wyglądało na Pierścień Mocy Korpusu Zielonych Latarni, co może sugerować jego przemianę w postać Zielonej Latarni, o czym mówi się już od prawie paru lat i fani bardzo tego pragnęli!