Ostatnie wpisy reżysera nadchodzącego The Suicide Squad mówią jasno – w filmie będzie wiele ofiar!

Główne prace przy kręceniu scen do The Suicide Squad właśnie dobiegają końca a niedawno w Panamie zakończono kręcenie scen terenowych. W sieci pojawiło się sporo zdjęć z tego planu zdjęciowego, a szereg postaci na tych zdjęciach dał fanom pożywkę do spekulacji na temat tego, kogo w filmie spotka smutny koniec.

Dla tych, którzy obawiają się, że te zdjęcia mogły ujawnić, kto przetrwa, James Gunn zapewnił fanów na Twitterze, że tak nie jest. James Gunn powiedział też, że nie kręcili scen w kolejności i że zakończenie The Suicide Squad zostało już nakręcone, choć zapewnił, że wiele postaci zginie w filmie.

Sporo członków obsady nie dotrwa do końca. To jest #LegionSamobójców. Ale nie kręciliśmy scen kolejno, a zakończenie już jest nakręcone, więc musicie poczekać, by zobaczyć kto przetrwa… #NiePrzywiązujSię

Pierwszy Legion Samobójców śledził losy ekipy superzłoczyńców, którzy zostali zwerbowani przez rząd do niebezpiecznej tajnej misji w zamian za zmniejszone wyroki. W obsadzie znaleźli się Will Smith jako Deadshot, Margot Robbie jako Harley Quinn i Jared Leto jako Joker. Jednak James Gunn ma dostarczyć nam świeże podejście do Legionu Samobójców w swoim nadchodzącym filmie.

Scenariusz i Reżyseria – James Gunn. W The Suicide Squad występują: David Dastmalchian, John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Viola Davis, Idris Elba, Margot Robbie i Michael Rooker.

Legion Samobójców ukaże się w kinach 6 sierpnia 2021 roku.