Reżyser James Gunn stwierdził, że z wielką chęcią obejrzałby crossover Suicide Squad ze Scooby-Doo. Podzielił się tym na Twitterze podczas odpowiadania na pytania fanów.

Niektórzy fani na pewno pamiętają crossovery Scooby’ego z Batmanem oraz Robinem, gdyż zdarzyło się to już niejednokrotnie. Można by więc wziąć już istniejący koncept i nieco go ugrzecznić, aby to przystosować taką animację także dla młodszej widowni.

James Gunn napisał:

Scooby i Strażnicy Galaktyki” to raczej nieosiągalna rzecz, bo prawa do psiaka posiada Warner, ale taki crossover z Suicide Squad zawsze jest możliwy.

Scooby-Doo zmienia się od lat, a najnowszym dziełem, który przedstawia jego przygody, jest “Scoob!”, czyli animacja która opowiada o początkach tego ukochanego psiaka.

Wiele fanów ma słabość do filmów które Gunn napisał, łącznie z ową franczyzą. Były plany żeby jego wersja Scooby’ego miała oznaczenie PG-13, co naprawdę zainteresowało fanów.

“Film oryginalnie miał być PG-13 ale został przycięty do PG po tym jak 3 rodziców było wkurzonych podczas pokazów testowych w Sacramento. Studio zdecydowało pójść ścieżką która jest bardziej przyjazna rodzinie”

Gunn powiedział rok temu.

Język,żarty i bardziej seksualne sytuacje zostały usunięte, łącznie z pocałunkiem między Daphne i Velmą. Ale, dzięki bogu, pierdzenie zostało. Pomyślałem po pewnym czasie, że zmiana oznaczenia była błędem. Czułem że wiele nastolatków poszło na pierwszy film i nie dostało tego czego chciało (i nie wróciło na sequel). Ale dzisiaj wiem. Wiele małych dzieci kochało te filmy, co jest naprawdę super.

“Scooby-Doo” wyszedł w kinach w 2002 roku, po czym widzowie zobaczyli również “Scooby-Doo 2: Potwory Na Gigancie” w roku 2004. W obu ekranizacjach zagrali Freddie Prinze Jr. jako Fred, Sarah Michelle Gellar jako Daphne, Matthew Lillard jako Kudłaty, Linda Cardellini jako Velma, oraz Neil Fanning podkładający głos jako tytułowy Scooby.

Jeśli ten artykuł w jakiś sposób zachęcił was do zobaczenia takiego typu crossovera, to zachęcamy do lektury jednego z artykułów w pełni im poświęconemu! Znajdziecie go O TUTAJ 🙂

Chcielibyście zobaczyć ten crossover na dużym ekranie? Dajcie nam znać w komentarzach!