J.K Simmons wcielający się w Komisarza Gordona obiecał, że zrobi wszystko, aby “Justice League” Snydera zostało dokończone.

W filmie Simmons zagrał komisarza policji Gotham. W większości adaptacji, Gordon jest wiernym przyjacielem i sojusznikiem Batmana, który pomaga mu w walce z przestępczością. W wersji “Justice League”, która trafiła do kin, komisarz nie miał zbyt znaczącej roli. Okazywał radość z faktu, że Mroczny Rycerz znów współpracuje z innymi superbohaterami, co może wskazywać na długą i głęboką przyjaźń między mężczyznami. Mimo faktu, że nie znamy szczegółów na temat roli JK Simmons’a w wersji Snydera, aktor przyrzekł, że zrobi wszystko, aby film został dokończony.

Podczas wywiadu dla Screen Rant, JK Simmons powiedział, że jego rola w wersji Snydera już się zakończyła. Podkreślił jednak, że jeżeli Snyder będzie go jeszcze potrzebował na planie, pojawi się na nim z radością.

“Cóż, jak już powszechnie wiadomo, ‘Justice League’ w wersji Snydera już niedługo będzie ogólnodostępna. Naprawdę się cieszę, że jestem częścią tego projektu. Z tego co wiem, moja praca na planie została już zakończona. Jeżeli jednak Zack chciałby nagrać jakiś dodatkowy dialog, jakąkolwiek scenę, z chęcią powrócę do pracy.”

Czekacie na “Justice League” Snyder Cut? Dajcie znać w komentarzach!