PODZIEL SIĘ

Henry Cavill powróci do roli Człowieka ze Stali w kilku nadchodzących filmach uniwersum DC.

Cavill zrezygnował z roli Supermana po tym, jak nie potrafił dojść do porozumienia z Warner Bros. w sprawie przedłużenia kontraktu. Aktor miał pojawić się w końcowym cameo w “Shazzamie”, jednak finalnie w filmie zobaczyliśmy Supermana jedynie od karku w dół. Kiedy fani zaczęli tracić nadzieję na powrót aktora, Cavill pojawił się na evencie Zacka Snydera, gdzie zapowiedziano, że jego wersja “Justice League” będzie częścią oferty nowej platformy HBO Max. Pojawienie się Cavilla wzbudziło niemałe poruszenie, gdyż dało to nadzieję na powrót aktora do jednej ze swoich flagowych ról.

Według portalu Deadline, Henry Cavill jest w trakcie rozmów z Warner Bros. Aktor powróci do roli, jednak nie mamy co liczyć na sequel “Man of Steel”. Cavill będzie się pojawiał w filmach DC, nie wiemy jeszcze jednak w których konkretnie. Najbardziej prawdopodobny jest jego możliwy występ w “Shazzamie 2”.

Wielka szkoda, że występy Cavilla będą jedynie okazjonalne, gdyż aktor nie miał okazji bardziej dogłębnie poznać swojej postaci. Pozostaje nam czekać na bardziej szczegółowe informacje dotyczące powrotu aktora!