Aktor znany z roli Supermana wyjawił, że nie bierze udziału w kręceniu żadnych nowych scen do Snyder Cut “Justice League”, które trafi na HBO Max.

Na początku tego roku, Warner Bros ogłosił, że wyczekiwana przez fanów DC “Justice League” w wersji Zacka Snydera trafi na HBO Max w 2021 roku. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Snyder dokręca kilka scen, aby dokończyć swego dzieła. Wygląda jednak na to, że w zdjęciach nie bierze udziału jedna z głównych postaci – Superman grany przez Henry’ego Cavilla.

Podczas rozmowy z Colliderem, zapytano aktora o to, czy musi pojawiać się teraz na planie i dogrywać dodatkowe sceny. Superman odpowiedział, że nie:

Nie kręcę niczego dodatkowego. Moje sceny są już dawno skończone. Oczywiście nie wiem, jak rozwinie się sytuacja, jak długi finalnie będzie film i jakie zmiany zostaną wprowadzone w post-produkcji. To naprawdę cudowne, że po 4 latach od premiery filmu, fani nadal tak mocno czekają na wersję Snydera. Z przyjemnością to wszystko obserwuję.

Warto zaznaczyć, że wywiad został przeprowadzony przed oficjalnym ogłoszeniem przez Snydera faktu, że będzie on nagrywał dodatkowe sceny. Być może na tym etapie Cavill nie mógł wyjawić, że powróci na plan lub jeszcze o tym nie wiedział. Jednak na ten moment wygląda na to, że w dodatkowych scenach nie zobaczymy Supermana.