To już oficjalne – w nadchodzącej grze Square Enix Avengers będziemy mogli zagrać najznamienitszym łucznikiem uniwersum Marvela!

Rok temu Square Enix uchyliło rąbka tajemnicy na temat ich gry o Avengers, pokazując nam pierwszy zwiastun. Reakcje graczy były różne, zwłaszcza z uwagi na fakt, że deweloperzy w dość oczywisty sposób sporo zaczerpnęli z Kinowego Uniwersum Marvlea, co objawiało się nie tylko w designach postaci, ale i w fakcie, że drużyna tytułowych Mściciela składała się z tych samych herosów, co ta w filmie z 2012 roku. No, prawie tych samych – nigdzie nie było widać Hawkeye’a.

Niedawno Square Enix prowadziło transmisję na żywo mającą zdradzić nam więcej informacji na temat nadchodzącej gry – najważniejszym ogłoszeniem była jednak informacja, że w grze Hawkeye pojawi się jako grywalna postać. Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj:

Co o tym myślicie? Cieszycie się, czy Hawkeye był wam raczej obojętny? Jakie inne postacie ze świata Marvela chcielibyście zobaczyć w nadchodzącej grze? Dajcie nam znać w komentarzach!