Gwiazda Titans, Esai Morales, zastępuje Nicholasa Houlta jako złoczyńcę w nowym kultowym filmie z Tomem Cruisem.

Christopher McQuarrie reżyser Mission: Impossible 7 oświadczył dziś rano na swoim Twitterze, że gwiazda Titans, Esai Morales, dołączył do obsady długo oczekiwanej kontynuacji Toma Cruise’a przez Paramount Pictures. Ostatecznie  potwierdził później, że Morales gra złoczyńcę w filmie, zastępując gwiazdę X-Men Nicholasa Houlta, który musiał zrezygnować z projektu z powodu konfliktu harmonogramów.

Paramount został zmuszony do wstrzymania produkcji w Mission: Impossible 7 w lutym z powodu trwającego wybuchu wirusa. W tym czasie McQuarrie oraz obsada filmu i członkowie ekipy przygotowywali się do trzytygodniowej sesji w Wenecji we Włoszech. Opóźnienie doprowadziło Houlta do konfliktu z wcześniejszym projektem, a aktora zastąpił Esai Morales.

Esai Morales był ostatnio widziany w drugim sezonie przebojowej serii DC Universe Titans, grając lubianego złoczyńcę z komiksu Slade’a Wilsona aka Deathstroke. Aktor znany jest również z pracy nad filmami Ozark i Netflix w telewizji NYPD Blue.

Oprócz utraty Nicholasa Houlta, Paramount musiał także opóźnić produkcje Mission: Impossible 7 o cztery miesiące z powodu pandemii. Film miał trafić do kin w lipcu 2021 r., Ale teraz zadebiutuje w listopadzie tego samego roku.

A wy nie możecie się doczekać filmu? Dajcie znać w komentarzach!