Wbrew temu, co mówiło się wcześniej postać Astry Logue (Olivia Swann) w przyszłym sezonie powróci do DC’s Legends of Tomorrow!

Postać początkowo postrzegana była jako mała dziewczynka, którą John Constantine przypadkowo skazał na piekło. Później Astra powróciła już na stałe w czwartym sezonie serialu jako kobieta i władczyni piekła. Piąty sezon skupiał się przez większość czasu na Astrze, najpierw w roli wielkiego złoczyńcy, a potem jako niespokojnego sojusznika Legend, gdy próbowała wskrzesić matkę zza światów i odzyskać pozory normalnego życia w krainie żywych. Po drodze ona i Constantine znaleźli to, co miało być rozwiązaniem jej marzenia.

O ile ostatni sezon sprawił, że skończyła z wielkim “happy endem” to jednak można było dostrzec, że odrobinę chciałaby wrócić do akcji i nowych przyjaciół z ekipy Legend. W ostatnich momentach piątego sezonu Legends of Tomorrow, Astra oddała Constantine’owi jego monetę duszy w zamian za klucze do jego rezydencji, gdzie mogłaby obcować ze swoją matką. Niezależnie od tego co ma się wydarzyć, to portal TVLine donosi, że powróci ona jako regularnie pojawiająca się postać!

„Ma jeszcze wiele do zrobienia i to może być super, super fascynujące, a jej postać jest idealna także dla Constantine’a. Ich historia naprawdę zapewnia wielką dynamikę.” – powiedział producent wykonawczy serialu Phil Klemmer dla TVLine.