Gwiazda Daredevila chętnie zagrałaby w solowym filmie o Kingpinie!

Vincent D’Onofrio, który w serialu Netflixa Daredevil wcielił się w Wilsona Fiska, lepiej znanego jako Kingpin, zdradził, że chętnie zobaczyłby solowy film o jego postaci w stylu zeszłorocznego Jokera.

Pod koniec tamtego roku Joker z Joaquinem Phoenixem w tytułowej roli zarobił ponad miliard dolarów bijąc szereg rekordów oraz zdobył powszechne uznanie zarówno krytyków, jak i widzów na całym świecie. Z uwagi na sukces filmu wiele osób zaczęło zastanawiać się nad tym, jakie postaci komiksowe również zasługują na mroczny i ugruntowany solowy film – według D’Onofrio dobrym kandydatem będzie Kingpin.

Zapytany przez portal comicbook.com o to, co myśli o filmie o Kingpinie w stylu Jokera, gwiazda Daredevila odpowiedziała:

Jasne, to byłoby super. Myślę, że można z nim [Kingpinem] zrobić jeszcze dużo ciekawych rzeczy, ale nigdy nie wiadomo, w końcu Marvel to taka intensywna marka. Kiedy myślę o Marvelu, od razu do głowy przychodzi mi mnóstwo historii, tak samo zresztą w przypadku DC. Istnieje tyle historii, że aż nie mogę sobie wyobrazić siedzenia w biurze i próbie wymyślenia tego, które należy opowiedzieć. Jako kreatywna osoba, właśnie tak to widzę – jako coś o wiele większego niż moja rola. Po prostu widzę wiele możliwości.

Co myślicie o słowach D’Onofrio? Chcielibyście zobaczyć solowy film o Kingpinie? Dajcie nam znać!