PODZIEL SIĘ

Najświeższy zwiastun crossoveru Crisis On Infinite Earths pokazuje Flasha (Grant Gustin) kłócącego się w gniewie z resztą bohaterów.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Wraz z zakończeniem Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach, w przyszłym tygodniu odcinkami Arrow i Legends of Tomorrow, fani cierpliwie czekali na to, co będzie dalej dla naszej grupy pokonanych bohaterów. Jako, że koniec nastąpi już wkrótce, konto The Flash na Twitterze zamieściło zupełnie nowy teaser, który zaspokoi wszelkie żądze fanów Arrowverse. Teaser skupia się na postaci Flasha który zapewne postradał zmysły po wydarzeniach, które miały miejsce do tej pory. Teaser ukazuje emocjonalne aspekty Kryzysu, a także pokazuje grozę, którą Grant Gustin jest w stanie wywołać w The Flash.

Tak prezentuje się Barry Allen przeżywający swój własny kryzys:

W tej krótkiej, ale przejmującej zajawce widzimy Flasha, próbującego uratować swój świat ale na drodze stają Supergirl i White Canary, które uważają, że ten wysiłek zabiłby speedstera. Oczywiście, Barry nie poddaje się, wiedząc, że może uratować ukochaną Iris, więc wybucha gniewem na cały team, który najwyraźniej ma na sercu jego dobro. Teaser jest świetną, podniecającą przynętą dla widzów, ponieważ każe zastanawiać się, co dokładnie przydarzy się Flashowi i reszcie, gdy Crisis On Infinite Earths powróci do telewizji.

A to już wkrótce – The CW wypuści dwuodcinkowy epilog Kryzysu już  14. stycznia.