Koronawirus wkracza w jeszcze potężniejszą falę zakażeń, a studia filmowe przekładają swoje produkcje. Co czeka “Wonder Woman 1984”, czy w końcu premiera zostanie przesunięta na kolejny rok?!

Warner Bros. Studio przełożyło ostatnio sporą ilość filmów, tym oczywiście te ze stajni DC Comics, jednakże te posunięcie ominęło film “Wonder Woman 1984”, które jest zapowiedziane na grudzień br. Czy istnieje szansa na to, że będzie nam dane iść do kina na świąteczny seans, czy po prostu jednak WB odważy się na kolejną obsuwę?

Jedno jest pewne, drugi film z amazońską bohaterką nie trafi na jakąkolwiek platformę streamingową, a potwierdziła to sama reżyserka filmu – Patty Jenkins:

Jak możemy przeczytać z oświadczenia Jenkins, że dla niej i dla studia najważniejsze jest, aby widz mógł doświadczać kina, jak i również cały czas wspierają kinowy biznes. Oczywiście za kinami stoją też lepsze pieniądze, co na tę chwilę raczej nie przebije żadna platforma streamingowa.

Jednakże dochodzą pewne słuchy od analityków box office, że film ostatecznie zostanie przesunięty już prawdopodobnie po raz piąty i zobaczymy go w lutym lub czerwcu 2021 r. Jeśli tylko pojawi się taka oficjalna informacja to od razu Was poinformujemy!