Jakiś czas temu ogłoszono, że David Ramsey, czyli serialowy John Diggle (Arrow), pojawi się w kilku serialach The CW, takich jak: Superman & Lois, Supergirl, The Flash, Batwoman i Legends of Tomorrow, ale o ile wiadomo, że w czterech pierwszych będzie występował jako John Diggle to jego rola w Legendach jest utrzymywana w tajemnicy.

 

Jest to wielkie zaskoczenie dla fanów gwiazdy Arrowa, gdyż jak dobrze wiemy Legends of Tomorrow słynie z werbowania bohaterów (i złoczyńców) innych seriali Arrowverse. Najlepszym przykładem jest sam koncept powstania serialu i zebrania “wyrzutków”, którzy nie byli już potrzebni w głównych produkcjach (np. Sara Lance czy Ray Palmer).

Legends of Tomorrow to jednak nie tylko bohaterowie z Ziemi-1. Już niejednokrotnie mieliśmy możliwość zobaczenia bohaterów z innych Ziemi, na przykład Capitan Cold z Ziemi-X, który występował jako bohater, a nie złoczyńca. Czy więc tajemnica odnośnie roli Ramsey’a w Legendach ma związek z tym, że ten nie będzie już tą samą postacią, jaką do tej pory znaliśmy? Czy Diggle stanie się jednym ze złoczyńców Legend? Może pracuje z kosmitami, którzy porwali Sarę Lance w finale sezonu?

To jednak byłoby niepoprawne względem otworzonej przyszłości Diggle’a, który najprawdopodobniej dostał pierścień Zielonej Latarni i przyłączył się do Korpusu. Jednak i ta informacja nie jest pewna.

Pozostaje nam czekać na przyszłe informacje odnośnie jego roli lub na nowy sezon Legends of Tomorrow, którego daty premiery jeszcze nie znamy.