PODZIEL SIĘ

Dylan Walsh dołączył do obsady Supermana i Lois w The CW jako generał Sam Lane.

Arrowverse ma się rozwijać wraz z nową serią skoncentrowaną na Supermanie Tylera Hoechlina i Lois Lane w roli Elizabeth Tulloch. Nadchodząca produkcja, zatytułowana Superman & Lois, otrzymała zamówienie bezpośrednie na serial już w styczniu, a teraz ma rozpocząć produkcję po tym, gdy na świecie będzie bardziej bezpieczniej niż jest teraz z powodu epidemii koronawirusa.

Tymczasem portal Deadline donosi, że aktor Dylan Wash dołączył do obsady Superman & Lois w regularnej roli generała Sama Lane’a, ojca tytułowej bohaterki i jej siostry Lucy. Jak opisuje portal, Sam Lane jest genialnym generałem armii, który jest zdeterminowany, aby chronić Amerykę i resztę świata przed wieloma zagrożeniami . Co więcej, jest pracoholikiem, który wymaga od każdej innej osoby perfekcjonizmu.

Rola Dylana Washa w serialu oznacza jego powrót do stacji CW po wcześniejszym wystąpieniu w serii Life Sentence, brał udział również w serialach Nip/Tuck, Unforgettable i Blue Bloods.

Pełne informacje na temat „Supermana i Lois” są na razie w tajemnicy, ale serial jest opisywany jako obracający się wokół „najsłynniejszego na świecie superbohatera i najsłynniejszej dziennikarki [ponieważ] radzą sobie ze stresem, presją i złożonością związaną z byciem pracującymi rodzicami w dzisiejszym społeczeństwie”.