Aktorka Brec Bassinger wcielająca się w rolę Stargirl niedawno powiedziała, czego widzowie mogą spodziewać się w drugim sezonie serialu!

Po dramatycznym finale pierwszego sezonu “Stargirl”, w którym to śmierć poniosła duża ilość postaci, możemy oczekiwać, że drugi sezon stanie się trochę mroczniejszy, a tak właśnie sądzi Brec Bassinger. Aktorka w niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com o przyszłości Stargirl. Wyjaśniła, że Eclipso i The Shade to inny rodzaj zła niż zagrożenie ze strony ISA, z którym zmierzył się zespół bohaterów w pierwszym sezonie.

„Przeczytałam trochę o Shadzie. Widziałeś, jak Shiv wychodzi z kamieniem, więc to Eclipso. To jest bardzo mroczne. Nie zrozum mnie źle. ISA jest jest zła, ale The Shade i Eclipso, mają w sobie siebie ten mrok, który moim zdaniem bardzo różni się od ISA. To inny rodzaj zła, którego Courtney jeszcze nie doświadczyła. Jestem więc naprawdę podekscytowana, że mogę się w to zagłębić, ale na pewno będzie inaczej.” – powiedziała aktorka.

Liczymy na to, że drugi sezon utrzyma dobry poziom serialu, jak i nawet wysoki budżet bo można było poczuć pewną różnicę nad serialami Arrowverse.