Po DC Fandome nie milkną echa o długo zapowiadanego filmu Justice League, a dokładniej wersji reżyserskiej Zacka Snydera. Czy nowe plotki okażą się prawdą?

Według ostatnich doniesień w sieci pojawiła się prawdopodobna data premiery filmu Justice League: Snyder Cut, który trafi bezpośrednio na platformę streamingową HBO Max i zostanie jednocześnie podzielony na cztery odcinki.

Film ma ukazać się na wspomnianej platformie w przyszłym roku, a dokładniej 5 września 2021 r.

Kolejną ciekawostką są teorie nawiązujące do pojawienia się w nowej wersji filmu popularnej postaci Supergirl, która jak wiadomo jest kuzynką Supermana. Skąd taki pomysł? A to wynika ze zwiastunu, które wyciekło właśnie w trakcie wydarzenia DC Fandome. Fani dokładnie analizowali ten materiał i dostrzegli pewien szczegół.

W czasie 00:26 poniższego materiału wideo widzimy jak Bruce Wayne patrzy na pewien hologram, który prawdopodobnie przedstawia pewnego kryptończyka. Widzimy jakby tatuaże na nodze, co może dać nam wskazówkę na spódniczkę, a także czerwoną pelerynę. Obraz ten idealnie wskazuje na Karę Zor-El, czyli Supergirl!

Czy ta teoria okaże się prawdą? Musimy poczekać do przyszłego roku! Chociaż według mnie jest ona wyssana z palca i tak naprawdę nie wiem czym kierowały się amerykańskie media wymyślające tę teorię. Ale ocenę zostawiam Wam!