PODZIEL SIĘ

Każdy w życiu ma jakieś marzenia, aktualnie marzymy o końcu epidemii koronawirusa, jednakże musimy żyć dalej i nie myśleć cały czas tylko o złych rzeczach, dlatego też aktor Daniel Craig ujawnił światu swoje marzenie zagrania kultowej postaci z komiksów!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Chociaż tak naprawdę jego rola Jamesa Bonda jest również kultowa i Craiga można uznać za szczęściarza, to jednak aktorowi zależało również na rolach z filmów o superbohaterach. W wywiadzie dla Saga Magazine, Daniel Craig wyznał, iż dorastał z marzeniem zagrania takiej postaci jak: Superman z DC, czy Spider-Man z Marvela.

„Ludzie zawsze mi mówią: „Pewnie marzyłeś o graniu Jamesa Bonda, gdy byłeś dzieckiem?!”. Odpowiedź brzmi: „nie”. Nigdy tak nie myślałem. Marzyłem o byciu wszelkiego rodzaju innych postaciach: Superman, Spider-Man, Niewidzialny Człowiek, a nawet dobry, starodwany kowboj.”

Chociaż trzeba przyznać, że aktor kowboja już zagrał w filmie “Kowboj i obcy”. Może w jego karierze uda mu się jeszcze zagrać w jakiejś produkcji DC Comics czy Marvel?!