Oglądając już dwa crossovery, w których to pojawiła się Batwoman możemy tylko myśleć, czy jest szansa na jej crossover z Supergirl, z którą tak mocno się zaprzyjaźniła podczas “Crisis on Infinite Earths”?!

Kate Kane i Kara Danvers pierwszy raz spotkały się w crossoverze Elseworlds, to już właśnie tam między nimi wybuchła przyjacielska chemia. Obie bohaterki bardzo się dogadywały, co mogliśmy również zobaczyć w Kryzysie, gdy wspólnie wyruszyły na Ziemię-99. To był naprawdę ciekawy zwiastun ich wspólnych przygód.

Oczywiście jeśli marzysz o jednym wspólnym crossoverze dla Batwoman i Supergirl to nie jesteś sam… Bo o tym samym marzy i ostatnio wypowiada się showrunner serialu Batwoman, Caroline Dries.

„W drugim sezonie mam nadzieję, że wrócimy do produkcji i wszystko wróci do normalności lub w jakimś stopniu. Ponieważ wiesz, jak trudno jest zaplanować crossover i bla bla bla…, jestem pewna, że COVID-19 nie zrobi nam żadnych przysług w tym względzie. Ale dla mnie najważniejszy przyjacielski związek to Batwoman i Supergirl. Myślę więc, że jeśli uda nam się zrobić jakikolwiek crossover, to postaram się skupić właśnie na nich.” – – wyjaśniła Dries.

Widzowie Batwoman w ostatnim odcinku byli świadkami wspomnienia świata Supergirl, ponieważ wyjawiona została informacja, co może przebić kostium bohaterki z Gotham… Tak to kryptonit! Oba seriale na stacji The CW są emitowane w tym samym dniu (niedziela) co jeszcze bardziej może ułatwić ich połączenie w jedną historię. Czy doczekamy się takiego mini crossoveru już jesienią? Z pewnością Was o tym poinformujemy!