PODZIEL SIĘ

W ostatnim czasie w Internecie pojawiły się plotki, iż Diana Prince może mieć romans z Barbarą Minervą (Cheetah), ba nawet zwiastun przedstawił nam ich spotkanie przy winku, co również pobudziło wyobraźnię niektórych fanów.

Jednakże dopiero teraz do tych plotek odniosła się sama Pani reżyser filmu Wonder Woman 1984, czyli Patty Jenkins, która potwierdziła, że obie panie nie będą mieć żadnego romansu!

W najnowszym numerze SFX reżyserka Jenkins powiedziała, że ​zauważyła, jak niektórzy fani spekulują, że Diana (Gal Gadot) i Cheetah (Kristen Wiig) mogą w pewnym sensie ze sobą romansować, zwłaszcza że obie panie zostały przyjaciółmi. Na szczęście reżyserka zamknęła teorię fanów, sugerując, że myślała o wprowadzeniu romansu między nimi.

„Mogło się to [zdarzyć] w innej historii, ale ponieważ ta historia tak wyraźnie opowiada o powrocie Steve’a (Trevora) i cały czas to o nim jest mowa. To wszystko to tak naprawdę historia miłosna ze Stevem. Dla Diany nie było miejsca dla dwóch osób (czyli romansu z Barbarą Minervą).” – powiedziała Jenkins.

Zatem koniec końców, możemy być spokojni, iż WB-DC nie zepsuje postaci Wonder Woman.