PODZIEL SIĘ

Zielona Latarnia może pojawić się w Stargirl! W ostatnim odcinku zapowiedziano przybycie galaktycznych sił korpusu zielonej latarni.

Stargirl jest świeżym sposobem na wprowadzenie zupełnie nowej wersji Justice Society of America na mały ekran. Oprócz samej Stargirl, widzieliśmy takich bohaterów jak Wildcat, Doktor Midnite i Hourman. Jednak ostatni odcinek serii zatytułowany “Icicle” dorzuca do tej załogi Zieloną Latarnię!

W odcinku zatytułowanym “Icicle”, Stargirl staje twarzą w twarz z Iciclem, co kończy się śmiercią jej kolegi z klasy. Następnie Stargirl została zabrana do siedziby JSA, która służy jako sanktuarium dla uczczenia pamięci zmarłych członków zespołu. Pat Dugan przypomniał jej, że nawet JSA nie mogło powstrzymać Injustice Society, kiedy byli w kwiecie wieku. To właśnie wtedy Dugan powiedział Stargirl, że na razie nie są już bohaterami Blue Valley. Jednak Stargirl nie chciała się na to zgodzić i wróciła do siedziby JSA później, by ukraść Baterię Mocy.

A wy jak myślicie? Czy Stargirl mogłaby być początkiem dla serialu o Zielonej Latarni? Chcielibyście zobaczyć go w serialu? Daj nam znać w komentarzach!