PODZIEL SIĘ

Legends of Tomorrow oferuje nam tylko kilka odcinków w swoim piątym sezonie, ale można śmiało powiedzieć, że serial ogląda się wyśmienicie i dostajemy dużo zwrotów akcji. W najnowszym, czwartym epizodzie zespół zmierzył się z kolejną historyczną postacią wypuszczoną z piekła przez Astrę.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Mogliśmy być świadkami tego, gdy obie strony konfliktu znalazły się na nowym terytorium między pościgiem drużyny Legend w poszukiwaniu Marie Antoinette z lat 1700 a mroczną podróżą Johna Constantine’a, który nadal chce znaleźć sposób na uratowanie Astry. Pod koniec odcinka sytuacja stała się jeszcze bardziej obłąkana – i mogło to wskazywać na koniec jednej Legendy!

Uwaga na spoilery do odcinka Legends of Tomorrow pt. „A Head of Her Time”!

W tym odcinku John, Gary Green i Charlie dowiadują się o matce Astry, czyli Natalie, która popełniła samobójstwo i zasadniczo stała się duchem, nawiedzając pewien dom. Dodatkowo oczywiście Constantine nadal nie odpuszcza w sprawie odzyskania Astry… Co nie skończyło się dla niego dobrze, ponieważ dowiedzieliśmy się, że jest chory na raka płuc (nie palcie papierosów!) i chociaż on sam miał jeszcze dekadę do czasu swojej śmierci, to Astra postanowiła to zmienić i przyśpieszyć jego agonię do chwili obecnej, co sprawiło, że John zaczął okropnie kaszleć, a później zemdlał w domu w Newcastle.

Czy ten odcinek pokazał nam śmierć Johna Constantine’a?! Czy my jako fani, którzy od wielu lat oczekiwali kolejnych przygód jego postaci w swoim własnym serialu, mamy pożegnać się z tak barwną i pozytywną postacią? Jest to ciężkie do zrozumienia, jednakże piąty sezon Legend nadal będzie się skupiał na Astrze i piekle, a jak wiemy, od tych spraw najlepszy jest Constantine! Także prawdopodobnie już w kolejnym odcinku zobaczymy jego powrót do żywych!