Przedstawiciel studia Sony wydał oświadczenie w sprawie potencjalnego powrotu Tobeya Maguire’a i Andrewa Garfielda w filmie Spider-Man 3.

Odkąd ukazał się świetny film animowany pt. Spider-Man: Into the Spider-Verse, wielu fanów domagało się, aby takie samo Spider-Verse pojawiło się w wersji prawdziwej (live action) Toma Hollanda do którego dołączyliby jego poprzednicy, czyli Tobey Maguire i Andrew Garfield. Jednakże te spekulacje nigdy nie były tak głośnie jak teraz, gdy pojawiła się zaskakująca wiadomość, że Jamie Foxx powróci jako Electro w nadchodzącej kontynuacji Spider-Mana. Jeśli jedna gwiazda Niesamowitego Spider-Mana może powrócić, to dlaczego nie dać takiej szansy pozostałym aktorom?!

Dodatkowo ostatnio dowiedzieliśmy się także, że Doktor Strange pojawi się w Spider-Man 3, zanim nakręci swój solowy film, który będzie dotyczył multiwersum. Mając tak wiele plotek, że zarówno Tobey Maguire, jak i Andrew Garfield mają powrócić jako ich wersje Spider-Mana, Portal ET Canada skontaktował się z Sony w celu uzyskania komentarza. Oto, co Sony miało do powiedzenia na temat plotek o Spider-Manie 3:

“Te plotki nie są potwierdzone.”

Skoro Sony nie zaprzeczyło plotkom, to czy możemy żyć w nadziei, że Tobey Maguire i Andrew Garfield pojawią się w Spider-Man 3?