Bardzo możliwe, że Henry Cavill wystąpi w roli Supermana w nadchodzącym filmie o “Szkarłatnym Speedsterze”.

Niedawno zaskoczyła nas niespodziewana informacja od DC. Michael Keaton powróci do roli Batmana z filmów Burtona. Przy nadchodzącym odrębnym filmie o Batmanie oraz innych produkcjach od DC zastanawiające jest, w jaki sposób studio ma zamiar połączyć wszystkie te wątki w jedną całość. Czyżby Warner Bros zaczęło w końcu tworzyć dla DCEU wielkie i spójne Multiwersum?

Jeżeli faktycznie przygotowywane jest jedno wielkie filmowe Uniwersum pojawia się pytanie, jakie jeszcze filmy oraz postacie powrócą do życia. Jedną z ważniejszych kwestii jest to, czy przy obecnym rozwiązaniu do DC powróci Henry Cavill w roli Supermana. Jeszcze w maju br. otrzymaliśmy od aktora potwierdzenie, że wystąpi w roli herosa w przyszłych produkcjach Warner Bros., jednak nie we “własnej” produkcji (jak na przykład “Man of Steel 2”), lecz może pojawić się jako postać epizodyczna.

Fabuła “The Flash” będzie wzorowana na komiksie Flashpoint, jednak według zapewnień reżysera, film będzie się znacznie różnić od pierwowzoru. Nowa rzeczywistość utworzona przez Barry’ego Allena może więc zresetować uniwersum i uporządkować dotychczasowe produkcje. Dla innych postaci może stanowić również zakończenie historii lub ich nowy początek.

Czy tak się stanie w przypadku Supermana?