PODZIEL SIĘ

Uniwersum serialowe Arrowverse posiada już sporą liczbę postaci, jednakże niektórym z nich zakończyły się seriale. Aczkolwiek nadal mają szansę pojawić się w istniejących produkcjach, takich jak np. Legends of Tomorrow!

Podczas, gdy po 8 latach emisji serial Arrow ostatecznie zakończył swoją misję, wiele aktorów zniknęło z telewizji The CW. Chociaż długo zapowiadany serial Green Arrow and the Canaries miał być ich nowym domem, to w tej chwili przez epidemię koronawirusa pomysł ten zawisł w powietrzu.

Podczas ostatniego wydarzenia “Virtual Fan Experience Creation Entertainment” fani mogli posłuchać wypowiedzi takich aktorów jak: Juliana Harkavy, Michaela Rowe (Deadshot z Arrow) i Davida Ramseya, którzy podzielili się z przemyśleniami, iż ucieszyłby ich występ w serialu Legends of Tomorrow.

„Legends of Tomorrow to jeden z moich ulubionych seriali w Arrowverse i byłbym bardzo szczęśliwy, mogąc być jego częścią w jakikolwiek sposób. Uwielbiam ten serial i ludzi, którzy są w nim obecni. Myślę, że jedną z największych zalet bycia na tym świecie (Earth Prime) jest to, że wszystko układa się tak bezproblemowo, a my już, pasujemy do siebie. Nasze światy wchodzą w interakcje, nasze postacie wchodzą w interakcje.
Więc jeśli Kanarki ruszą do przodu, to nadal chciałabym się znaleźć w Waveriderze.” – powiedziała Harkavy na ComicBook.com.

Aktor Michael Rowe ma mniejsze powiązania z historią serialu i ich postaciami, ale według jego wypowiedz można uznać, że również mógłby się dobrze bawić w Legends of Tomorrow.

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć z serialu Arrow w serialu Legends of Tomorrow?!