Po kolejnych pozytywnych informacjach od załogi Lucifera, jesteśmy już prawie pewni, że platforma Netflix wyprodukuje szósty sezon serialu emitując go w przyszłym roku. Jednak co tak naprawdę możemy w nim zobaczyć?!

Od pierwszego sezonu serialu “Lucifer” fani Johna Constantine’a, który nie miał łatwego życia, gdy stacja NBC zrezygnowała z kontynuacji jego własnego serialu tuż po pierwszym sezonie, wierzyli w jego pojawienie się w serialu tuż obok Lucifera Morningstara, czy to w formie przeciwnika, czy też przyjaciela…

Wielkie marzenie fanów zostało spełnione w crossoverze “Crisis on Infinite Earths”, gdzie niespodziewanie mogliśmy zobaczyć krótki występ Lucifera, a czas wydarzenia był realizowany przed tym co widzimy w jego własnym serialu.

Aktualnie aktor Matt Ryan w roli Johna Constantine’a pojawia się w serialu Legends of Tomorrow, jednakże jeśli Tom Ellis mógł pojawić się w Kryzysie, to prawdopodobnie taka szansa istnieje również dla Ryana, aby ten zagościł chociażby na tak samo krótkie cameo w szóstym sezonie Lucifera co z pewnością przyniesie nam wiele radości!