Od kiedy świat obiegła informacja o emisji serialu Swamp Thing w superbohaterskiej stacji The CW, nagle zaczęło się myśleć o wyprodukowaniu drugiego sezonu, który byłby bardzo ważny w świecie Arrowverse!

Teraz, gdy postać będzie na CW, wieloletni architekt Arrowverse Marc Guggenheim wypowiedział się na temat możliwego crossoveru Bagniaka z serialem Legends of Tomorrow. Redaktorzy z portalu CBR zapytali go o taką możliwość:

„Och, dobre pytanie. Mam na myśli to…, słuchaj, bardzo, bardzo się starałem zdobyć Swamp Thinga do Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach. Ponieważ, kiedy masz Constantine’a i nie mieć crossoveru z Swamp Thingiem, to naprawdę wstyd i zmarnowana szansa. Szczerze mówiąc, nie znam odpowiedzi na to pytanie, w dużej części, ponieważ to, czy CW ma prawa do transmisji Swamp Thing, czy nie, nie ma na razie i tak zbyt wielkiego wpływu na losy tego serialu.”. powiedział Guggenheim.

To miłe jest czytać, jak twórca ostatniego wielkiego wydarzenia Arrowverse, starał się o pozyskanie Bagniaka do tego crossoveru. Szkoda, że niestety jednak nie doszło do skutku. Na tę chwilę według prezesa stacji The CW, nikt nie planuje stworzenia drugiego sezonu serialu:

„W tej chwili jest to tylko jeden sezon. Nie wiem, czy wróci. Oczywiście byłaby to dyskusja dla Warner Bros. i The CW. Ale w tej chwili Swamp Thing to tylko odcinki, które już mamy.”. wyjaśnił Pedowitz

A Wy chcielibyście taki crossover? A może Swamp Thing zagościłby swoim cameo serial Legend?