MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. - ABC's "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." stars Chloe Bennet as Agent Daisy Johnson. (ABC/Kurt Iswarienkio )

O spinoffach Agents of SHIELD mówiło się już po jego pierwszym sezonie, jednakże do pory nic nie zostało w tym kierunku zrealizowane. W ostatnim tygodniu po raz kolejny pojawiły się takie plotki, aż do dzisiaj!

Niedawna plotka na Twitterze sugerowała, że aktorka ​​Chloe Bennet, czyli agentka SHIELD, przenie się do Disney+, aby zagrać w swoim serialu jako Daisy Johnson, znana również jako Quake. Jednakże po wypowiedziach aktorki, możemy być pewni, że jest to tylko plotka wyssana z palca, ponieważ gwiazda potwierdziła, że ​​nie ma o tym mowy. Aczkolwiek będziemy mogli ją podziwiać już niebawem w ostatnim sezonie Agentów Tarczy!

Kiedy pewien fan za pośrednictwem twittera zapytał Bennet, o to czy ww. plotki są prawdziwe, to gwiazda szybko obaliła ten pomysł. Wspomniała, że ​​chociaż ucieszyłaby się tym, gdyby na horyzoncie pojawił się jej solowy serial, to poza plotkami na twitterze nic o tym nie wie.

Nie jest jasne, czy postacie z SHIELD powrócą po zakończeniu serii, ale wyraźnie fani chcą zobaczyć więcej Quake!