Zack Snyder planował wprowadzić Carrie Kelley jako nowego Robina do filmowego uniwersum DC.

Coraz więcej doniesień dotyczących filmów i planów (także tych niezrealizowanych) wobec Kinowego Uniwersum DC Comics. Na początku tygodnia dowiedzieliśmy się, że zmarłym Robinem, którego strój widzieliśmy w “Dawn od Justice“, był sam Dick Grayson, później, że wyjaśnienie jego śmierci najprawdopodobniej otrzymamy w “JL: Snyder Cut”. Dziś światło dzienne ujrzał kolejny news, który, wypłynął od samego reżysera “Batman vs Superman”.

Snyder wyjawił na swoim koncie Vero, że planował wprowadzić do DCEU postać Carrie Kelley, która miałaby zostać kolejnym Robinem. Informacja była odpowiedzią na pytanie fana o dalszy los Graysona. Reżyser wyznał, że nie chciał przywracać go do życia, a zamiast tego chciał, by sidekickiem Batmana został ktoś inny. Wybór padł na młodą bohaterkę z komiksów Franka Millera.

Ciekawe, czy plany dojdą do skutku w związku z zapowiedzianymi dokrętkami do reżyserskiej wersji “Justice League“, która ma mieć swoją premierę w przyszłym roku na HBO Max. Zobaczymy z pewnością masę nowych scen i niewykorzystanych wątków i kto wie – może i zadebiutuje również nowa wersja Robina?

Pozostaje czekać do 2021!