PODZIEL SIĘ

Gwiazda „Legends of Tomorrow” Caity Lotz ujawniła, że chciałaby zagrać wraz z nowym trio w serialu „Green Arrow and The Canaries”.

Aktorka powiedziała, że chętnie wróciłaby do roli Sary Lance, jeśli serial zostanie pozytywnie odebrany. Wspomniała również, że podziwiała, to co osiągnął odcinek pilotażowy. Chwaląc przy tym Kat McNamara, Katie Cassidy i Juliane Harkavy.

Entuzjazm aktorki jest zupełnym przeciwieństwem postawy Stephena Amella, który twierdzi, że nie planuje występować już w żadnej kolejnej produkcji Arrowverse.

Caity Lotz oświadczyła na konferencji prasowej, że poinformowała wszystkie zaangażowane osoby związanym z tym projektem, że chce się pojawić w „Green Arrow and The Canaries”. Jednocześnie wspominając, że jest gotowa na nowy kostium. Gwiazda czule wspomina swój stary kostium. Mówiąc, że był całkiem fajny.

 „Jasne, już im to oznajmiłam. Pomyślałam, wtedy „Chcę wrócić. Chcę przyjść i spędzić swój wolny czas na planie”. Wiec mam nadzieje, że serial zostanie pomyślnie odebrany. Po prostu chcę, żeby Katie, Juliana i Kat wróciły ze mną do Vancouver. Akcja w tym pilotażowym odcinku była znakomita. To naprawdę odjazdowe co zrobili z serialem. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze, a serial uzyska pozytywne reakcje. Jestem gotowa pożegnać swój stary biały strój. Rozmawiałam o tym z Philem. To było coś w stylu: mogę być Czarno-niebieskim” kanarkiem. Sama nie wiem, wygląda na to, że jest już wystarczająco dużo czarnych kanarków. Jednak mój stary kostium robił wrażenie. Był całkiem fajny. – Mówi Caity Lotz 

Czy chcielibyście zobaczyć cameo z udziałem Caity Lotz w nowym serialu? Czy jednak czekasz na nowe odcinki Legends of Tomorrow? Daj znam znać!