Bryce Dallas Howard potwierdziła, że wyreżyserowała jeden z odcinków 2. sezonu Mandaloriana”.

Post-produkcja najgorętszego gwiezdnowojennego serialu trwa w najlepsze, gdyż premiera nowego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Na ten moment nie znamy pełnej listy reżyserów, jak w przypadku sezonu 1., jednak z tygodnia na tydzień pojawia się coraz więcej znanych nazwisk. Wśród nich są Peyton Reed, Robert Rodriguez, Carl Weathers, Dave Filoni, Rick Famuyiwa i oczywiście twórca serialu – Jon Favreau.

Bryce Dallas Howard, gwiazda filmu Jurassic World”, wyreżyserowała 4 odcinek 1. sezonu zatytułowany „Seven Samurai”. Podczas wideorozmowy z portalem Collider, Howard potwierdziła, że należy do grona reżyserów powracających w sezonie 2.

Wyreżyserowałam odcinek 2. sezonu „Mandaloriana”, więc moja praca póki co jest zakończona. Świetnie się bawiłam i naprawdę czekam na jego premierę tej jesieni. Uwielbiam projekty wymagające ścisłej współpracy, w których stawia się na nowatorstwo i nowoczesne technologie. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni!

Odcinek wyreżyserowany przez Bryce Dallas Howard zobaczymy już tej jesieni. 2. sezon „Mandaloriana” ma zadebiutować na platformie Disney+ w październiku.