PODZIEL SIĘ

Stacja The CW wydała oficjalne streszczenie odcinka Black Lightning z 20 stycznia, zatytułowanego “The Book of Markovia: Chapter One: Blessings and Curses Reborn.

W 2020 roku seria ma skupiać się na uzależnieniu Lynn oraz jej nieustających wysiłkach w ratowaniu meta-dzieciaków z Freeland. Sprawy skomplikują się też dla Anissy i Jennifer, gdy związek tej drugiej z Brandonem zacznie się rozwijać – co pewnie stanie się przyczyną konfliktów, gdy okaże się, ze Khalil jednak żyje.

Tymczasem, świat i agencja ASA muszą wyciągnąć wnioski z ujawnienia całego Multiwersum pełnego Metaludzi, gdyby Freeland znów okazało się niewypałem.

Wątek uzależnień jest największym wyzwaniem dla Lynn (Christine Adams) jak dotąd w tym sezonie. Poradziła sobie z tym, jednocześnie radząc sobie z ciężarem pracy w ASA, a ostatnio z uratowaniem Tobiasa Whale’a.

“Nie sądzę, aby Lynn naprawdę przyjęła tę rolę matki, tak jak to robiła w sezonie pierwszym czy drugim, gdzie była spoiwem rodziny”, powiedziała dziennikarzom gwiazda serialu Christine Adams podczas ostatniej wizyty na planie. ” Wiecie, jak bardzo zawsze dbała o dziewczyny lub martwiła się o nie. Myślę, że jest naprawdę skupiona na tym lekarstwie na meta-gen i dzieci w kapsułach. I myślę, że to jest to, co ostatecznie ją napędza. I myślę, że jest taki element, że te dzieci są w jakiś sposób jej dziećmi, ale ona też nie lubi przegrywać. I myślę, że wszystko, co stało się z tymi dziećmi w drugim sezonie, a ona straciła czternaścioro z nich, myślę, że nie jest w stanie myśleć teraz o tych matczynych instynktach. Ona jest trochę za daleko. I myślę, że dlatego ona i Jeff ze sobą współpracują, ponieważ Jeff mówi: “Lynn, powinniśmy skupić się na dziewczynach i tym, co robią, a one mogą być w niebezpieczeństwie”. A ona myśli: “Chcę odzyskać te dzieci, przywrócić je do życia”. Więc tam jest ten rozłam. Więc bardziej zależy jej na dzieciach w zbiornikach niż na własnych dzieciach. I w tym momencie odpowiedź brzmi: tak. Więc, myślę, że Lynn jako matki, nie ma w tej chwili.”

Skrót odcinka prezentujemy poniżej:

PROBLEMY LYNN WZMAGAJĄ SIĘ — Jefferson (Cress Williams) jest w nowej rzeczywistości po Czerwonej Fali, a determinacja Lynn (Christine Adams) w ratowaniu meta-dzieci pogłębia jej problemy. Tymczasem Anissa/Blackbird (Nafessa Williams) staje przed nowymi wyzwaniami. Wreszcie, więź Jennifer (China Anne McClain) z Brandonem (gościnny występ Jahkinga Guillory’ego) zaczyna się rozwijać. W odcinku występują także James Remar, Damon Gupton, Marvin Jones III i Jordan Calloway. Tasha Smith wyreżyserowała epizod napisany przez Lamonta Magee.