Tuż po premierze “Wonder Woman 1984” włodarze Warner Bros Studio i DC Films rozpoczęli aktywną kampanię kolejnych superbohaterskich produkcji!

The New York Times wydał ostatnio artykuł, w którym opisał prezesa DC Films Waltera Hamadę i to jak może wyglądać strategia firmy wobec kolejnych produkcji kinowych na podstawie komiksów DC Comics. Część artykułu wskazuje, że DC Films planuje wydanie każdego roku dwóch filmów dla platformy HBO Max, które będą ich przysłowiowymi ekskluzywami, a artykuł sugeruje, że mogą to być filmy, które „koncentrują się na bardziej ryzykownych postaciach, takich jak Batgirl i Static Shock.

Przynajmniej co do filmu Static Shock to możemy być pewni, ponieważ produkcja rozpoczęła się w październiku tego roku. Natomiast produkcją zajął się sam Michael B. Jordan.

Nie mamy pewności co do projektu Batgirl, jednakże gdy na tę chwilę nie ma planów wobec Birds of Prey, a o kinowym Nightwingu też nie ma żadnego słychu, to prawdopodobnie kinową Bat-rodzinkę powiększy postać samej Batgirl!